piątek, styczeń 31 2020

Jak uzyskać odpowiedni rozmiar podczas zakupów ubrań online

Spójrzmy prawdzie w oczy: kupowanie butów i odzieży przez Internet może być ryzykowne. Rozmiary różnią się znacznie w różnych sklepach i markach, a czasami odesłanie niewłaściwego rozmiaru może być dużym problemem. Znam się na złym wysyłaniu rzeczy, które do mnie nie pasują - zwykle o tym zapominam i ostatecznie przekazuję ubrania lokalnemu sklepowi z używkami. Ale niestety oznacza to mniej pieniędzy w moim portfelu i mniej ubrań w mojej szafie.

Nawet jeśli nie uwielbiasz zakupów online, nie możesz odmówić niesamowitych dostępnych ofert. Ponieważ sklepy internetowe są w stanie czerpać z dużych centralnych zapasów, często mają lepszą wyprzedaż i większy wybór w porównaniu z tradycyjnymi sklepami stacjonarnymi. Poza tym, że jest niedrogi, jest bardzo wygodny. Złapanie nowej pary butów online oszczędza podróż do sklepu, w którym możesz nawet nie znaleźć tego, czego szukasz.

Uzyskiwanie właściwego rozmiaru Co więc zrobić klient, jeśli chodzi o rozszyfrowanie rozmiarów i upewnienie się, że wszystko pasuje? Kilka wskazówek poprowadzi Cię we właściwym kierunku i pomoże za każdym razem uzyskać odpowiedni rozmiar:

1. Zmierz się Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zmierzyć się. Rozmiar 4 w jednej marce może wyglądać jak rozmiar 6 w innym, dlatego ważne jest, aby stosować wymiary, a nie rzeczywisty rozmiar sukienki.

Zmierz swój biust, talię i biodra. Możesz to zrobić, mierząc wokół klatki piersiowej pod kątem biustu, wokół pępka w talii i wokół kości biodrowych w celu pomiaru bioder. Zapisz swoje liczby i miej je pod ręką, gdy będziesz gotowy do zakupu ubrań online.

Prawie każdy sprzedawca odzieży online ma sekcję swojej witryny poświęconą informowaniu o rozmiarach, która może być ratunkiem, gdy wydajesz pieniądze na produkty, których nie możesz przymierzyć. Nie ignoruj ​​tego - odkryj to!

Zanim zaczniesz dodawać ubrania do wirtualnego koszyka, upewnij się, że znasz zasady dotyczące rozmiaru sklepu. Nawet jeśli masz 6 w jednej marce, nie oznacza to, że automatycznie masz 6 w każdej marce. Niektórzy producenci po prostu pasują na większe lub mniejsze, więc nie polegaj na rozmiarze sukienki, dopóki nie przeczytasz informacji na stronie i nie określisz, który rozmiar najlepiej pasuje do twoich pomiarów.

3. Poznaj różnicę Jeśli chodzi o odzież damską, niektóre sklepy sprzedają „pomijane” rozmiary, podczas gdy inne koncentrują się na „młodszych”. Ważne jest, aby poznać różnicę między nimi, ponieważ będzie to miało ogromny wpływ na sposób, w jaki odzież pasuje do twojego ciała.

„Chybienie” to tradycyjny rozmiar odzieży damskiej i używa parzystych liczb, aby oznaczyć dopasowanie, takich jak 2, 4, 6 i 8. Ubrania tęskni zazwyczaj mają więcej miejsca w popiersiu i biodrach, więc świetnie nadają się do postaci z klepsydry . Z drugiej strony odzież dla juniorów jest oznaczona nieparzystymi liczbami i ma mniej miejsca na biodra i biust. Lepiej w przypadku mniejszych ramek, modniejszych smaków i chłopięcych kształtów. Zawsze sprawdzaj rodzaj rozmiaru przed zakupem.

Jak wybrać dobre ubrania

Robienie zakupów może być trudne i mylące. Czasami udajesz się do domu handlowego z myślą o pewnym pomyśle, ale kiedy tam dotrzesz, nie masz pojęcia, od czego zacząć. Istnieje tak wiele różnych stylów, krojów, rozmiarów, kolorów i marek, że możesz czuć się przytłoczony. Pomysł na to, co wygląda dobrze, znacznie ułatwi wybór dobrych ubrań.

Przebieranie dla Twojej figury

Zdecyduj, które funkcje chcesz podkreślić. Możesz użyć strojów, aby aspekty twojego wyglądu wyglądały na większe, mniejsze, bardziej oczywiste lub mniej zauważalne. Wzory - ubrania z pionowymi liniami zwykle sprawiają, że część ciała, którą są noszone, wygląda na cieńszą. Tymczasem poziome paski często sprawiają, że przestrzeń wygląda na szerszą. Jasne, przykuwające uwagę wzory przyciągną uwagę do miejsca, w którym są noszone, więc jeśli chcesz podkreślić biust, koszula we wzory jest dobrą strategią. Odwrotna jest również prawda; ciemne, masywne kawałki mogą rozjaśnić niektóre obszary ciała, szczególnie w połączeniu z jasnymi wzorami. Style talii - Farby o niskiej talii mogą sprawić, że twoje ciało będzie wyglądać bardziej kręcone dzięki bardziej wyraźnej talii. Imperium talia może pomóc podkreślić swój biust. Strukturyzowane krawiectwo - ubranie ze strukturalnym krawiectwem może służyć do podkreślania i nadawania kształtu każdej części ciała. Pudełkowa odzież wierzchnia może sprawić, że twoja górna część ciała będzie wyglądać na bardziej masywną, a podkładki na ramiona mogą sprawić, że twoje ramiona będą szersze. Plisowane spodnie mogą również sprawić, że nogi będą wyglądały na grubsze. Rodzaje hemlines - spódnice w kształcie litery A świetnie nadają się do dodawania zakrętów i poszerzania dolnej połowy. Proste spódnice są również dobre do tego drugiego. Zwężane spódnice mają odwrotny efekt; noś je, próbując odreagować dolną część ciała. Dopasowanie - ogólnie luźne ubranie ukryje definicję, a ciasniejsze dopasowanie zaakcentuje. WSKAZÓWKA EKSPERTÓW Zbadaj swój typ ciała online, aby znaleźć style, które będą najlepiej do ciebie pasować. Osobista stylistka Catherine Joubert mówi: „Kiedy patrzysz na swoje ciało w lustrze, bądź szczery ze sobą w kwestii tego, co widzisz. Na przykład, jeśli masz wąskie ramiona i szersze biodra, masz kształt gruszki. Następnie wyszukaj online i szukaj odzieży, która pomoże Ci podkreślić swoje najlepsze cechy ”.

Poznaj swoje pomiary. Niezależnie od tego, czy kupujesz odzież z półki, czy też szyjesz ją na miarę, najlepiej pamiętać o swoich proporcjach. Użyj miary i zapisz dokładne liczby. Oto wymiary, które powinieneś wykonać: Obwód głowy do rozmiaru kapelusza. Ramię do rękawów. Szyja, co jest ważniejsze w odzieży męskiej. Najszersza lub najpełniejsza część klatki piersiowej lub biustu. Naturalna talia. Biodra do odzieży damskiej. Inseam, czyli odległość od krocza do dolnej części kostki.