Jak uzyskać odpowiedni rozmiar podczas zakupów ubrań online

Spójrzmy prawdzie w oczy: kupowanie butów i odzieży przez Internet może być ryzykowne. Rozmiary różnią się znacznie w różnych sklepach i markach, a czasami odesłanie niewłaściwego rozmiaru może być dużym problemem. Znam się na złym wysyłaniu rzeczy, które do mnie nie pasują - zwykle o tym zapominam i ostatecznie przekazuję ubrania lokalnemu sklepowi z używkami. Ale niestety oznacza to mniej pieniędzy w moim portfelu i mniej ubrań w mojej szafie.

Nawet jeśli nie uwielbiasz zakupów online, nie możesz odmówić niesamowitych dostępnych ofert. Ponieważ sklepy internetowe są w stanie czerpać z dużych centralnych zapasów, często mają lepszą wyprzedaż i większy wybór w porównaniu z tradycyjnymi sklepami stacjonarnymi. Poza tym, że jest niedrogi, jest bardzo wygodny. Złapanie nowej pary butów online oszczędza podróż do sklepu, w którym możesz nawet nie znaleźć tego, czego szukasz.

Uzyskiwanie właściwego rozmiaru Co więc zrobić klient, jeśli chodzi o rozszyfrowanie rozmiarów i upewnienie się, że wszystko pasuje? Kilka wskazówek poprowadzi Cię we właściwym kierunku i pomoże za każdym razem uzyskać odpowiedni rozmiar:

1. Zmierz się Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zmierzyć się. Rozmiar 4 w jednej marce może wyglądać jak rozmiar 6 w innym, dlatego ważne jest, aby stosować wymiary, a nie rzeczywisty rozmiar sukienki.

Zmierz swój biust, talię i biodra. Możesz to zrobić, mierząc wokół klatki piersiowej pod kątem biustu, wokół pępka w talii i wokół kości biodrowych w celu pomiaru bioder. Zapisz swoje liczby i miej je pod ręką, gdy będziesz gotowy do zakupu ubrań online.

Prawie każdy sprzedawca odzieży online ma sekcję swojej witryny poświęconą informowaniu o rozmiarach, która może być ratunkiem, gdy wydajesz pieniądze na produkty, których nie możesz przymierzyć. Nie ignoruj ​​tego - odkryj to!

Zanim zaczniesz dodawać ubrania do wirtualnego koszyka, upewnij się, że znasz zasady dotyczące rozmiaru sklepu. Nawet jeśli masz 6 w jednej marce, nie oznacza to, że automatycznie masz 6 w każdej marce. Niektórzy producenci po prostu pasują na większe lub mniejsze, więc nie polegaj na rozmiarze sukienki, dopóki nie przeczytasz informacji na stronie i nie określisz, który rozmiar najlepiej pasuje do twoich pomiarów.

3. Poznaj różnicę Jeśli chodzi o odzież damską, niektóre sklepy sprzedają „pomijane” rozmiary, podczas gdy inne koncentrują się na „młodszych”. Ważne jest, aby poznać różnicę między nimi, ponieważ będzie to miało ogromny wpływ na sposób, w jaki odzież pasuje do twojego ciała.

„Chybienie” to tradycyjny rozmiar odzieży damskiej i używa parzystych liczb, aby oznaczyć dopasowanie, takich jak 2, 4, 6 i 8. Ubrania tęskni zazwyczaj mają więcej miejsca w popiersiu i biodrach, więc świetnie nadają się do postaci z klepsydry . Z drugiej strony odzież dla juniorów jest oznaczona nieparzystymi liczbami i ma mniej miejsca na biodra i biust. Lepiej w przypadku mniejszych ramek, modniejszych smaków i chłopięcych kształtów. Zawsze sprawdzaj rodzaj rozmiaru przed zakupem.