Jak wybrać dobre ubrania

Robienie zakupów może być trudne i mylące. Czasami udajesz się do domu handlowego z myślą o pewnym pomyśle, ale kiedy tam dotrzesz, nie masz pojęcia, od czego zacząć. Istnieje tak wiele różnych stylów, krojów, rozmiarów, kolorów i marek, że możesz czuć się przytłoczony. Pomysł na to, co wygląda dobrze, znacznie ułatwi wybór dobrych ubrań.

Przebieranie dla Twojej figury

Zdecyduj, które funkcje chcesz podkreślić. Możesz użyć strojów, aby aspekty twojego wyglądu wyglądały na większe, mniejsze, bardziej oczywiste lub mniej zauważalne. Wzory - ubrania z pionowymi liniami zwykle sprawiają, że część ciała, którą są noszone, wygląda na cieńszą. Tymczasem poziome paski często sprawiają, że przestrzeń wygląda na szerszą. Jasne, przykuwające uwagę wzory przyciągną uwagę do miejsca, w którym są noszone, więc jeśli chcesz podkreślić biust, koszula we wzory jest dobrą strategią. Odwrotna jest również prawda; ciemne, masywne kawałki mogą rozjaśnić niektóre obszary ciała, szczególnie w połączeniu z jasnymi wzorami. Style talii - Farby o niskiej talii mogą sprawić, że twoje ciało będzie wyglądać bardziej kręcone dzięki bardziej wyraźnej talii. Imperium talia może pomóc podkreślić swój biust. Strukturyzowane krawiectwo - ubranie ze strukturalnym krawiectwem może służyć do podkreślania i nadawania kształtu każdej części ciała. Pudełkowa odzież wierzchnia może sprawić, że twoja górna część ciała będzie wyglądać na bardziej masywną, a podkładki na ramiona mogą sprawić, że twoje ramiona będą szersze. Plisowane spodnie mogą również sprawić, że nogi będą wyglądały na grubsze. Rodzaje hemlines - spódnice w kształcie litery A świetnie nadają się do dodawania zakrętów i poszerzania dolnej połowy. Proste spódnice są również dobre do tego drugiego. Zwężane spódnice mają odwrotny efekt; noś je, próbując odreagować dolną część ciała. Dopasowanie - ogólnie luźne ubranie ukryje definicję, a ciasniejsze dopasowanie zaakcentuje. WSKAZÓWKA EKSPERTÓW Zbadaj swój typ ciała online, aby znaleźć style, które będą najlepiej do ciebie pasować. Osobista stylistka Catherine Joubert mówi: „Kiedy patrzysz na swoje ciało w lustrze, bądź szczery ze sobą w kwestii tego, co widzisz. Na przykład, jeśli masz wąskie ramiona i szersze biodra, masz kształt gruszki. Następnie wyszukaj online i szukaj odzieży, która pomoże Ci podkreślić swoje najlepsze cechy ”.

Poznaj swoje pomiary. Niezależnie od tego, czy kupujesz odzież z półki, czy też szyjesz ją na miarę, najlepiej pamiętać o swoich proporcjach. Użyj miary i zapisz dokładne liczby. Oto wymiary, które powinieneś wykonać: Obwód głowy do rozmiaru kapelusza. Ramię do rękawów. Szyja, co jest ważniejsze w odzieży męskiej. Najszersza lub najpełniejsza część klatki piersiowej lub biustu. Naturalna talia. Biodra do odzieży damskiej. Inseam, czyli odległość od krocza do dolnej części kostki.